Наталя Мироненко із Миргорода – чемпіонка Європи з шахів серед спортсменів з порушенням слуху

У хорватському місті Трогір проходив командний чемпіонат Європи з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху. Українська збірна яскраво заявила про себе, виступаючи в трьох дисциплінах — класичних шахах, рапіді та бліці. Наталя Мироненко із Миргорода на цих змаганнях виборола «золото» й «срібло».
Про це повідомив Район.Миргород.
Наталя Мироненко здобула «золото» в класичних шахах та «срібло» в бліці. Для спортсменки це чергова перемога.
Наталія Мироненко брала участь у Дефлімпійських іграх 2019 року, де здобула «золото» у командних шахах. Того ж року Президент Володимир Зеленський нагородив шахістку Орденом княгині Ольги та отримувала Президентську стипендію.
У 2024 році гросмейстерка взяла участь у ХХ Дефлімпійських іграх. Свою майстерність спортсменка відточувала у Миргородській дитячо-юнацькій спортивній школі.
Нагадаємо, борці із Миргородської громади здобули перемоги на чемпіонаті Полтавщини.
Читайте також:
- Олександрівка
Спортсменка з Кіровоградщини здобула «срібло» у командному виступі з плавання на Дефлімпійських іграх
- Миколаїв
Спортсмени Миколаївщини здобули нагороди чемпіонату України з вільної та греко-римської боротьби серед осіб з порушеннями слуху
- Ківерці
Чемпіону світу з легкої атлетики Ярославу Окапінському призначили стипендію Президента України
- Спорт
Росія та Білорусь не братимуть участі у зимових Дефлімпійських іграх
