Лохвицька громада підписала меморандум про співпрацю для розвитку енергетичної стійкості

#   164

Лохвицька міська рада та громадська організація «Агенція розвитку та відновлення» підписали меморандум про співпрацю, який передбачає спільну реалізацію проєктів у сфері енергетичної незалежності, інфраструктурного розвитку та підтримки громади.

Про це повідомила пресслужба Лохвицької міської ради 15 травня 2026 року, передає Район.Миргород

У межах партнерства сторони працюватимуть над розвитком сучасних рішень microgrid та Agro Energy Hub, підтримкою критичної інфраструктури й систем життєзабезпечення, а також залученням міжнародних партнерів, грантових програм та інвестицій.

Окрему увагу планують приділити розвитку малого та середнього бізнесу, підтримці ветеранських, соціальних і гуманітарних ініціатив, а також створенню нових можливостей для економічного відновлення громади.

У міськраді зазначили, що підписання меморандуму стало початком системної та довготривалої співпраці, спрямованої на модернізацію інфраструктури та підвищення стійкості громади в умовах сучасних викликів.

Що відомо про ГО «Агенція розвитку та відновлення»

 Громадська організація «Агенція відновлення та розвитку» розпочала діяльність з відновлення після початку широкомасштабного вторгнення в Україну країни-агресора у 2022 році через трансформацію громадської організації «Агентство ефективних рішень», яке було засноване раніше. «Агенція відновлення та розвитку» об’єднує фахівців у сферах розвитку місцевого самоврядування, публічних закупівель та належного врядування.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все