Лохвицька громада підписала меморандум про співпрацю для розвитку енергетичної стійкості
Лохвицька міська рада та громадська організація «Агенція розвитку та відновлення» підписали меморандум про співпрацю, який передбачає спільну реалізацію проєктів у сфері енергетичної незалежності, інфраструктурного розвитку та підтримки громади.
Про це повідомила пресслужба Лохвицької міської ради 15 травня 2026 року, передає Район.Миргород
У межах партнерства сторони працюватимуть над розвитком сучасних рішень microgrid та Agro Energy Hub, підтримкою критичної інфраструктури й систем життєзабезпечення, а також залученням міжнародних партнерів, грантових програм та інвестицій.
Окрему увагу планують приділити розвитку малого та середнього бізнесу, підтримці ветеранських, соціальних і гуманітарних ініціатив, а також створенню нових можливостей для економічного відновлення громади.
У міськраді зазначили, що підписання меморандуму стало початком системної та довготривалої співпраці, спрямованої на модернізацію інфраструктури та підвищення стійкості громади в умовах сучасних викликів.
Що відомо про ГО «Агенція розвитку та відновлення»
Громадська організація «Агенція відновлення та розвитку» розпочала діяльність з відновлення після початку широкомасштабного вторгнення в Україну країни-агресора у 2022 році через трансформацію громадської організації «Агентство ефективних рішень», яке було засноване раніше. «Агенція відновлення та розвитку» об’єднує фахівців у сферах розвитку місцевого самоврядування, публічних закупівель та належного врядування.
Читайте також:
- Миргород
Поліція Полтавщини розшукує чоловіка, якого підозрюють у вбивстві двох людей
- Миргород
На фронті загинув військовий із Заводської громади Максим Левадний
- Миргород
У Миргороді попрощалися із захисником України Сергієм Деркачем
- Миргород
СБУ викрила агента ФСБ, який коригував обстріли по Полтавщині
- Миргород
У Великій Багачці дружина мобілізованого душила військовослужбовця ТЦК
