Додому з російського полону повертаються шестеро воїнів із Полтавщини

#   948
обмін полоненими 15 травня 2026 року 
15 травня 2026 року додому повернулися 205 українских захисників. Фото — Офіс Президента 

Під час сьогоднішнього обміну військовополоненими в Україну повернулися шестеро захисників із Полтавської області. 

Про це повідомив начальник Полтавскої ОВА Віталій Дяківнич 15 травня 2026 року. 

За інформацією Суспільне.Полтава серед звільнених — по двоє військових із Кременчуцького та Лубенського районів, ще один захисник — із Миргородського району.

Обмін у форматі «1000 на 1000» розпочався 15 травня. Під час першого етапу Україна повернула 205 військовополонених.

Як повідомив президент України Володимир Зеленський, серед звільнених — воїни Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Більшість військових перебували в російському полоні з 2022 року. Вони боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках, зокрема в районі Чорнобильської АЕС.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все