У Мирородській громаді почали працювати шкільні омбудсмани

#   768
освітні омбудсмани Миргородської громади
Освітні омбудсмани забезпечуватимуть бепечне освітнє середовще. Фото — Миргородська міська рада 

У Миргороді провели навчальний тренінг для шкільних омбудсманів, під час якого учасники обговорили захист прав учнів та механізми вирішення конфліктів у шкільному середовищі. Захід організували Департамент освіти і науки Полтавської ОВА спільно з регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області.

Про це повідомила пресслужба Миргородської міської ради 14 травня 2026 року, передає Район.Миргород 

У закладах освіти Миргородської громади працюватимуть 13 сертифікованих шкільних омбудсманів. Їхніми основними функціями стануть захист прав учнів, допомога у врегулюванні конфліктів між школярами, вчителями та батьками, реагування на випадки булінгу, а також проведення просвітницької роботи щодо прав дитини та безпечного освітнього середовища.

Учасників привітали представники обласної та міської влади, побажавши їм натхнення, дипломатичності та мудрості у роботі з учнями.

Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Віра Яковенко ознайомила присутніх із завданнями та повноваженнями шкільного омбудсмана. Психолог і тренерка Анастасія Головко провела заняття про лідерські навички, правову грамотність та способи захисту прав дітей.

Після завершення тренінгу учасники отримали державні посвідчення, кваліфікаційні сертифікати та нагрудні знаки.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все