Лохвичанин Олександр Панченко втретє став чемпіоном Європи з кіокушинкай

Представник Лохвицької громади Олександр Панченко здобув золоту медаль на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай у Батумі. Український спортсмен став чемпіоном Європи серед юніорів у ваговій категорії до 70 кілограмів.
Про це повідомила пресслужба Лохвицької міської ради 13 травня 2026 року, передає Район.Миргород
У грузинському Батумі триває Чемпіонат Європи з кіокушинкай серед юнаків та дорослих, у якому беруть участь спортсмени з 22 країн. У складі збірної України золоту медаль виборов представник Лохвицької громади Олександр Панченко.
Олександр Панченко став чемпіоном Європи у категорії юніори до 70 кілограмів. Для спортсмена це вже третя перемога на чемпіонатах Європи з кіокушинкай. Тренер переможця — Олександр Прядка.
За підсумками першого дня змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце.
