Лохвичанин Олександр Панченко втретє став чемпіоном Європи з кіокушинкай

#   1023
Олександр Панченко із Лохвці став чемпіоном Європи із кіокушинкай
Олександр Панченко і Володимир Прядка із гербом Лохвиці у Батумі. Фото — Лохвицька міська рада

Представник Лохвицької громади Олександр Панченко здобув золоту медаль на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай у Батумі. Український спортсмен став чемпіоном Європи серед юніорів у ваговій категорії до 70 кілограмів.

Про це повідомила пресслужба Лохвицької міської ради 13 травня 2026 року, передає Район.Миргород

У грузинському Батумі триває Чемпіонат Європи з кіокушинкай серед юнаків та дорослих, у якому беруть участь спортсмени з 22 країн. У складі збірної України золоту медаль виборов представник Лохвицької громади Олександр Панченко.

Олександр Панченко став чемпіоном Європи у категорії юніори до 70 кілограмів. Для спортсмена це вже третя перемога на чемпіонатах Європи з кіокушинкай. Тренер переможця — Олександр Прядка. 

За підсумками першого дня змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце.

Останні новини

Всі

15 червня 2026

14 червня 2026

Переглянути все